HOI- & NOM-CIJFERS

Met de pakketten van Bindinc. bereik je meer!

BRON:
HOI: Verspreide oplage Q4/18 t/m Q3/19* en
NOM: Print Monitor 2019-III

In onderstaand overzicht vindt u alle up-to-date informatie.

Het Bindinc. 50-plusbereikspakket bestaat uit: Avrobode, KRO Magazine, NCRV-gids, Mikro Gids, Televizier en TVFilm.

TITELBEREIK IN %BEREIKKOSTENKOSTEN/1000VERSPREIDE OPLAGE
Avrobode1,8261.0003450,0113,21124.562
KRO Magazine1,1162.0002098,5012,9566.709
NCRV-gids2,0296.0003596,9212,15125.227
Mikro Gids2,9418.0002952,467,06194.883
Televizier1,6226.00025009,0476.200
TVFilm1,7243.0002328,999,5899.534
50-plusbereikspakket12,71.849.00015.500,009,65685.000
MUZE0,564.0003.750,0039.300
De Verwondering0,241.0002.350,0014.100
Blijtijds1.125.66417.50015,54535.000
TrosKompas3,0440.0004.850,0011,02185.090
TVKrant1,7246.0003.250,0013,2169.023
Veronica Magazine5,6820.00010.971,4513,38195.390
Visie1,7240.0003176,0013,2379.145
VPRO Gids2,3336.0006.880,0020,48148.127

ONLINE BEREIK

Onderstaand overzicht geeft per maand de cijfers van mobiel/online weer van de kanalen Tvgids.nl (+ app) en Televizier.nl.

Digitaal bereik:

  • Zowel landelijk als regionaal en lokaal bereik.
  • Doelgroepsegmentatie mogelijk o.b.v. geografische, demografische en psychografische factoren.
  • Crossmediale kracht van meerdere platformen bij elkaar.
TITELBEREIKUNIEKE BEZOEKERSPAGEVIEWSBRON
Televizier.nl1.165.6002.938.200Google Analytics
TVgids.nl1.686.00023.000.000Google Analytics
App Tvgids.nl359.70018.095.800Google Analytics
bereikcijfers hoi nom cijfers online bereik