HOI- & NOM-CIJFERS

Met de pakketten van Bindinc. bereik je meer!

BRON:
HOI: Verspreide oplage Q4/17 t/m Q3/18* en
NOM: Print Monitor 2018

In onderstaand overzicht vindt u alle up-to-date informatie.

Het Bindinc. 50+ bereikspakket bestaat uit: AB, KM, NC, MG, TV, TVF, VA, MAX.

*MAX Magazine zit niet in NOM (laatste cijfers 2016-II/2017-I), verder eigen opgave.

TITELBEREIK IN %BEREIKKOSTENKOSTEN/1000VERSPREIDE OPLAGE
Avrobode2,2331.8007.500,0022,60141.776
KRO Magazine1,1172.5004.197,0024,1272.930
NCRV-gids2,3327.0007.290,0022,29135.928
Mikro Gids3,4476.0006.150,0012,92211.257
Televizier1,7234.9005.093,0021,6884.951
TVFilm1,9293.7004.658,0014,56102.868
MAX Magazine2,7392.0004.650,0011,86168.667
VARAgids3,1443.7008.453,0016,54170.022
50-plusbereikspakket14,32.095.70033.594,00 (i.t.t. NOM is dit incl. MAX Magazine)16,031.073.500
Story5,4811.9005.610,006,8859.176
MUZE0,557.7003.750,0044.100
De Verwondering0,228.3002.350,0014.600
TrosKompas3,1450.0004.486,0010,04213.681
TVKrant1,6232.0003.250,0012,3180.607
Veronica Magazine6,2900.00012.120,0012,19282.708
Visie1,6275.0004.437,0016,1389.395
VPRO Gids2,3331.0006.880,0019,55159.823

ONLINE BEREIK

Onderstaand overzicht geeft per maand de cijfers van mobiel/online weer van de kanalen TVGids.nl, Televizier.nl en het Entertainmentbereikspakket.

Digitaal bereik:

  • Zowel landelijk als regionaal en lokaal bereik.
  • Doelgroepsegmentatie mogelijk o.b.v. geografische, demografische en psychografische factoren.
  • Crossmediale kracht van meerdere platformen bij elkaar.
TITELBEREIKUNIEKE BEZOEKERSPAGEVIEWSBRON
Televizier.nl330.000750.000Google Analytics 2016
TVgids.nl2.900.00018.000.000Google Analytics
FACEBOOK Veronica Superguide83.659 volgers
FACEBOOK TVGids.nl23.228 volgers
FACEBOOK Televizier.nl27.542 volgers
bereikcijfers hoi nom cijfers online bereik