HOI- & NOM-CIJFERS

Met de pakketten van Bindinc. bereik je meer!

BRON:
HOI:    Verspreide oplage Q3/16 t/m Q2/17 en
NOM:  Print Monitor 2016-II t/m 2017-I

In onderstaand overzicht vindt u alle up-to-date informatie.

* Het Bindinc. 50+ bereikspakket bestaat uit: AB, KM, NC, MG, TV, TVF, VA, MAX.

TITELBEREIK IN %BEREIKKOSTENKOSTEN/1000VERSPREIDE OPLAGE
Avrobode2,2331.8007.500,0023,43141.776
KRO Magazine1,1172.5004.197,0024,1272.930
NCRV-gids2,3327.0007.290,0019,18135.928
Mikro Gids3,4476.0006.150,0012,37211.257
Televizier1,7234.9005.093,0022,2484.951
TVFilm1,9293.7004.658,0014,56102.868
MAX Magazine2,7392.0004.650,0011,86168.667
VARAgids3,1443.7008.453,0016,54170.022
50-plusbereikspakket14,32.095.70033.594,00 (i.t.t. NOM is dit incl. MAX Magazine)13,351.073.500
Story5,4811.9005.610,006,8859.176
MUZE0,557.7003.750,0044.100
De Verwondering0,228.3002.350,0014.600
TrosKompas3,1450.0004.486,0010,04213.681
TVKrant1,6232.0003.250,0012,3180.607
Veronica Magazine6,2900.00012.120,0012,19282.708
Visie1,6275.0004.437,0016,1389.395
VPRO Gids2,3331.0006.880,0019,55159.823

ONLINE BEREIK

Onderstaand overzicht geeft per maand de cijfers van mobiel/online weer van de kanalen TVGids.nl, Televizier.nl en het Entertainmentbereikspakket.

Digitaal bereik:

  • Zowel landelijk als regionaal en lokaal bereik.
  • Doelgroepsegmentatie mogelijk o.b.v. geografische, demografische en psychografische factoren.
  • Crossmediale kracht van meerdere platformen bij elkaar.
TITELBEREIKUNIEKE BEZOEKERSPAGEVIEWSBRON
Entertainment bereikspakket4.993.00076.924.000Google Analytics
Televizier.nl330.000750.000Google Analytics 2016
TVgids.nl2.900.00018.000.000Google Analytics
FACEBOOK Veronica Superguide83.659 volgers
FACEBOOK TVGids.nl23.228 volgers
FACEBOOK Televizier.nl27.542 volgers
bereikcijfers hoi nom cijfers online bereik