HOI- & NOM-CIJFERS

Met de pakketten van Bindinc. bereik je meer!

BRON:
HOI:    Verspreide oplage Q4/19 t/m Q3/20* en
NOM:  Print Monitor 2020-III

In onderstaand overzicht vindt u alle up-to-date informatie.

Het Bindinc. 50-plusbereikspakket bestaat uit: Avrobode, KRO Magazine, NCRV-gids, Mikro Gids, Televizier, TVFilm, TrosKompas en TVkrant.

TITELBEREIK IN %BEREIKKOSTENKOSTEN/1000VERSPREIDE OPLAGE
Avrobode1,6228.4003.50015,32111.000
KRO Magazine1,1161.8002.25013,9058.750
NCRV-gids2,0293.6003.75012,77111.475
Mikro Gids2,7397.1003.2508,18183.725
Televizier1,5218.5002.50011,4475.400
TVFilm1,8270.3002.2508,32113.875
50-plusbereikspakket12,71.953.10019.75010,11870.068
TVkrant2,6272.5002.2508,2567.200
RADAR+1,4205.9003.95019,1837.500
MUZE0,465.4003.75040.000
De Verwondering0,250.6002.35014.100
Blijtijds1.093.42519.50013,21495.000
TrosKompas1,9376.4003.2508,63169.000
Veronica Magazine4,7689.0007.77011,27169.500
Visie1,6240.0003.00012,5079.000
VPRO Gids2,1311.0006.88022,12146.000

ONLINE BEREIK

Onderstaand overzicht geeft per maand de cijfers van mobiel/online weer van de kanalen Tvgids.nl (+ app) en Televizier.nl.

Digitaal bereik:

  • Zowel landelijk als regionaal en lokaal bereik.
  • Doelgroepsegmentatie mogelijk o.b.v. geografische, demografische en psychografische factoren.
  • Crossmediale kracht van meerdere platformen bij elkaar.
TITELBEREIKUNIEKE BEZOEKERSPAGEVIEWSBRON
Televizier.nl1.165.6002.938.200Google Analytics
TVgids.nl1.686.00023.000.000Google Analytics
App Tvgids.nl359.70018.095.800Google Analytics
bereikcijfers hoi nom cijfers online bereik